Opornik 464 Ω 0.6 W 1 % +50 ppm/°C Cienkowarstwowy Vishay MBB02070C4640FCT00
RS Components
Opornik 464 Ω 0.6 W 1 % +50 ppm/°C Cienkowarstwowy Vishay MBB02070C4640FCT00 RSS 0.59 0.59 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
MBB02070C4640FCT00
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.55% (27.10.2025)