Opornik 1.5 Ω 17 W 10 % +400 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE151R5K
RS Components
Opornik 1.5 Ω 17 W 10 % +400 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE151R5K RSS 5.89 5.89 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SBCHE151R5K
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (10.05.2026)