Opornik 1.5 kΩ 3 W 5 % +180 ppm/°C drutowy Vishay AC03000001501JAC00
RS Components
Opornik 1.5 kΩ 3 W 5 % +180 ppm/°C drutowy Vishay AC03000001501JAC00 RSS 2.75 2.75 x 10
  • Zgodny z RoHS
MPN:
AC03000001501JAC00
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-20% (03.02.2026)