Opornik 499 kΩ 0.25 W 1 % +50 ppm/°C Folia metalowa KOA MFS1/4CC4993F
RS Components
Opornik 499 kΩ 0.25 W 1 % +50 ppm/°C Folia metalowa KOA MFS1/4CC4993F RSS 1.08 1.08 x 20
  • Zgodny z RoHS
MPN:
MFS1/4CC4993F
Kod:
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+9% (18.11.2025)