Opornik 5.6 kΩ 2 W 5 % ±250 ppm/°C Folia metalowa Vishay PR02000205601JA100
RS Components
Opornik 5.6 kΩ 2 W 5 % ±250 ppm/°C Folia metalowa Vishay PR02000205601JA100 RSS 1.40 1.40 x 10
  • Zgodny z RoHS
MPN:
PR02000205601JA100
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.94% (22.01.2026)