Opornik 470 kΩ 0.5 W 5 % ±200 ppm/°C Rezystor Vishay VR37000004703JA100
RS Components
Opornik 470 kΩ 0.5 W 5 % ±200 ppm/°C Rezystor Vishay VR37000004703JA100 RSS 1.20 1.20 x 25
  • Zgodny z RoHS
MPN:
VR37000004703JA100
Kod:
Minimalne zamówienie:
25 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-13% (23.01.2026)
Poprzednia cena:
1.38
Ilość [ x szt]: 250+ 625+ 1250+ 2500+
Seria VR37 rezystorów Vishay z warstwą metalową. Charakteryzuje się mocą od 0,5 W, wysoką niezawodnością i najwyższą jakością.