Opornik 287 Ω 0.25 W 0.1 % +15 ppm/°C Folia metalowa TE Connectivity YR1B287RCC
RS Components
RSS 4.77 4.77 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
YR1B287RCC
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (23.02.2026)
Poprzednia cena:
5.13
Ilość [ x szt]: 125+ 250+ 500+ 1250+
Te Connectivity R Series precyzyjne rezystory z kliszą metalową, z tolerancją 0,1% i współczynnikiem temperatury 15 ppm.