Opornik 5.11 kΩ 0.6 W 1 % +50 ppm/°C Cienkowarstwowy Vishay MBB02070C5111FCT00
RS Components
Opornik 5.11 kΩ 0.6 W 1 % +50 ppm/°C Cienkowarstwowy Vishay MBB02070C5111FCT00 RSS 0.36 0.36 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
MBB02070C5111FCT00
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+29% (06.08.2025)