Opornik 100 kΩ 25 W 1 % +80 ppm/°C Folia zasilania Caddock MP925-100K-1
RS Components
Opornik 100 kΩ 25 W 1 % +80 ppm/°C Folia zasilania Caddock MP925-100K-1 RSS 31.88 31.88 25.92 + VAT
MPN:
MP925-100K-1%
Kod:
Producent:
CADDOCK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.48% (22.03.2026)