Opornik 681 Ω 0.6 W 1 % +50 ppm/°C Cienkowarstwowy Vishay MRS25000C6810FCT00
RS Components
Opornik 681 Ω 0.6 W 1 % +50 ppm/°C Cienkowarstwowy Vishay MRS25000C6810FCT00 RSS 0.51 0.51 x 25
  • Zgodny z RoHS
MPN:
MRS25000C6810FCT00
Kod:
Minimalne zamówienie:
25 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-12% (31.01.2026)