Opornik 10 kΩ 0.25 W 1 % ±100 ppm/°C Folia metalowa Vishay RN60D1002FB14
RS Components
Opornik 10 kΩ 0.25 W 1 % ±100 ppm/°C Folia metalowa Vishay RN60D1002FB14 RSS 3.43 3.43 2.79 + VAT
MPN:
RN60D1002FB14
Kod:
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.31% (15.08.2025)
Poprzednia cena:
3.32
Ilość [ x szt]: 50+ 100+ 250+ 500+
Seria RN rezystorów Vishay z warstwą metalową. Moc od 0,125 W do 1 W, wysoka niezawodność i najwyższa jakość.