Opornik 1.5 kΩ 0.25 W 1 % ±100 ppm/°C Folia metalowa Vishay RN60D1501FB14
RS Components
Opornik 1.5 kΩ 0.25 W 1 % ±100 ppm/°C Folia metalowa Vishay RN60D1501FB14 RSS 2.54 2.54 2.07 + VAT
MPN:
RN60D1501FB14
Kod:
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.1% (12.11.2025)
Poprzednia cena:
2.44
Ilość [ x szt]: 50+ 100+ 250+ 500+
Seria RN rezystorów Vishay z warstwą metalową. Moc od 0,125 W do 1 W, wysoka niezawodność i najwyższa jakość.