Opornik 976 Ω 0.6 W 1 % ±50 ppm/°C Cienkowarstwowy Vishay MRS25000C9760FCT00
RS Components
Opornik 976 Ω 0.6 W 1 % ±50 ppm/°C Cienkowarstwowy Vishay MRS25000C9760FCT00 RSS 0.50 0.50 x 25
  • Zgodny z RoHS
MPN:
MRS25000C9760FCT00
Kod:
Minimalne zamówienie:
25 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+100% (30.01.2026)