Opornik 680 kΩ 3 W 5 % ±250 ppm/°C Folia metalowa Vishay PR03000206803JAC00
RS Components
Opornik 680 kΩ 3 W 5 % ±250 ppm/°C Folia metalowa Vishay PR03000206803JAC00 RSS 1.86 1.86 x 10
  • Zgodny z RoHS
MPN:
PR03000206803JAC00
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Zmiana ceny:
+1.09% (27.01.2026)