Opornik 5 Ω 50 W 1 % ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay LTO050F5R000FTE3
RS Components
Opornik 5 Ω 50 W 1 % ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay LTO050F5R000FTE3 RSS 13.99 13.99 11.37 + VAT
MPN:
LTO050F5R000FTE3
Kod:
Producent:
VISHAY
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-73% (29.01.2026)
Poprzednia cena:
51.81
Rezystory o dużej mocy 50 W z serii LTO50, niewielkie w obudowie TO-220 i radiator 50 W w temperaturze obudowy 25°C.