Opornik 715 kΩ 0.25 W 0.1 % +15 ppm/°C Folia metalowa TE Connectivity YR1B715KCC
RS Components
RSS 4.77 4.77 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
YR1B715KCC
Zmiana ceny:
+3.43% (02.03.2026)
Poprzednia cena:
4.61
Ilość [ x szt]: 125+ 250+ 500+ 1250+
Te Connectivity R to precyzyjne rezystory z warstwą metalową, z tolerancją 0,1% i współczynnikiem temperatury 15 ppm.