Opornik 1 Ω 50 W 5 % ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay RTO050F1R000JTE1
RS Components
Opornik 1 Ω 50 W 5 % ±150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay RTO050F1R000JTE1 RSS 81.14 81.14 65.97 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
RTO050F1R000JTE1
Kod:
Producent:
VISHAY
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.01% (22.10.2025)
Poprzednia cena:
78.77
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+
Vishay Sfernice RTO50, gruba folia, nieindukcyjne rezystory w obudowie TO-220 Rezystory umożliwiają rozproszenie 50 W w przypadku montażu na radiatorze