Opornik 68 mΩ 0.25 W 5 % +350 ppm/°C Rezystor TE Connectivity RGP0207CHJ68M
RS Components
Opornik 68 mΩ 0.25 W 5 % +350 ppm/°C Rezystor TE Connectivity RGP0207CHJ68M RSS 4.07 4.07 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
RGP0207CHJ68M
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (15.04.2026)