Opornik 4.7 kΩ 5 W 5 % +180 ppm/°C drutowy Vishay AC05000004701JAC00
RS Components
Opornik 4.7 kΩ 5 W 5 % +180 ppm/°C drutowy Vishay AC05000004701JAC00 RSS 3.67 3.67 x 10
  • Zgodny z RoHS
MPN:
AC05000004701JAC00
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.8% (26.10.2025)