Opornik 560 Ω 7 W 5 % +200 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE6560RJ
RS Components
Opornik 560 Ω 7 W 5 % +200 ppm/°C drutowy TE Connectivity SBCHE6560RJ RSS 6.39 6.39 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
SBCHE6560RJ
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (11.05.2026)