Opornik 1.8 kΩ 2 W 5 % ±250 ppm/°C Folia metalowa Vishay PR02000201801JA100
RS Components
Opornik 1.8 kΩ 2 W 5 % ±250 ppm/°C Folia metalowa Vishay PR02000201801JA100 RSS 1.32 1.32 x 10
  • Zgodny z RoHS
MPN:
PR02000201801JA100
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.13% (22.01.2026)