Opornik 10 Ω 0.25 W 5 % +350 ppm/°C Folia węglowa KOA CF1/4C100J
RS Components
Opornik 10 Ω 0.25 W 5 % +350 ppm/°C Folia węglowa KOA CF1/4C100J RSS 0.22 0.22 x 100
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CF1/4C100J
Kod:
Minimalne zamówienie:
100 szt.
Producent:
KOA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+10% (12.11.2025)