Opornik 10 Ω 20 W 5 % +150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay RTO020F10R00JTE3
RS Components
Opornik 10 Ω 20 W 5 % +150 ppm/°C Grubowarstwowy Vishay RTO020F10R00JTE3 RSS 51.22 51.22 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
RTO020F10R00JTE3
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
VISHAY
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-18% (24.10.2025)