Potencjometr 470 kΩ typ Obrotowa TE Connectivity 1 średnica wału 6 mm 1 0.25 W długość wału 19 mm 17PCSA474MC19P Montaż
RS Components
Potencjometr 470 kΩ typ Obrotowa TE Connectivity 1 średnica wału 6 mm 1 0.25 W długość wału 19 mm 17PCSA474MC19P Montaż RSS 44.43 44.43 36.12 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
17PCSA474MC19P
Kod:
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (02.04.2026)