Potencjometr 10 Ω typ Obrotowa Vishay 1 średnica wału 6 mm 1 6 W długość wału 25 mm PE60L0FLW100MA Montaż na panelu
RS Components
Potencjometr 10 Ω typ Obrotowa Vishay 1 średnica wału 6 mm 1 6 W długość wału 25 mm PE60L0FLW100MA Montaż na panelu RSS 668.74 668.74 543.69 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
PE60L0FLW100MA
Kod:
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+5% (16.04.2026)
Poprzednia cena:
635.48
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+
Wysoka moc znamionowa (6 W przy 50°C) Całkowicie uszczelniony tor liniowy z szyjką Mała kusa: ±250 ppm/°C (100R, 470R), ±500 ppm/°C (4R7, 10R)