Potencjometr 10 kΩ typ Obrotowa TE Connectivity 1 średnica wału 6 mm 1 0.25 W długość wału 19 mm 17PCSA103MC19P Montaż
RS Components
Potencjometr 10 kΩ typ Obrotowa TE Connectivity 1 średnica wału 6 mm 1 0.25 W długość wału 19 mm 17PCSA103MC19P Montaż RSS 19.39 19.39 15.76 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
17PCSA103MC19P
Kod:
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (01.04.2026)
Poprzednia cena:
20.54
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+
• obrót mechaniczny 300° • Oporność 10KΩ • 0,25 W • Minimalnie 20 000 operacji Potencjometry serii 17P z TE te Connectivity to znakomite, ekonomiczne i wytrzymałe potencjometry plastikowe.