Łożyska kulkowe śrubowe BSF30100DDUHP2B R BE4L5 wew: 30 mm zew: 100 mm OD 38 mm NSK 2-rzędowe
RS Components
RSS
1642.60 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- BSF30100DDUHP2B R BE4L5
- Kod:
- Producent:
- NSK
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +3% (24.11.2025)