Prowadnica płytki drukowanej VMCG2-065-MPBK, dł. 65 mm, Essentra 1.6 mm
RS Components
Prowadnica płytki drukowanej VMCG2-065-MPBK, dł. 65 mm, Essentra 1.6 mm RSS 15.01 15.01 x 10
  • Zgodny z RoHS
MPN:
VMCG2-065-MPBK
Kod:
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
ESSENTRA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.02% (04.07.2025)
Poprzednia cena:
14.57
Ilość [ x szt]: 50+ 100+ 250+ 500+
Prowadnice kart montowane w pionie zapewniają 1,6 mm nominalnej grubości płyty.,Dwa żeberka w rowku prowadnicy w celu zmniejszenia wibracji i przesunięcia.