Zasilacze impulsowe 4 -wyjścia ZWQ130-5224/A Obudowa TDK-Lambda 24V dc 130 W 370 V dc, 265V ac
RS Components
Zasilacze impulsowe 4 -wyjścia ZWQ130-5224/A Obudowa TDK-Lambda 24V dc 130 W 370 V dc, 265V ac RSS 1571.15 1571.15 1277.36 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ZWQ130-5224/A
Kod:
Producent:
TDK-Lambda
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1% (03.04.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+
Poczwórne wyjście zasilania TDK-Lambda serii ZWQ 130W AC na DC wbudowany zasilacz impulsowy ma prąd wyjściowy o wartości 15 A przy 5 VDC, 4 A przy 12/15 VDC, 4 A przy 12/15 VDC, 12/15 VDC, 2 A przy 24 VDC.