Zasilacze impulsowe 3 -wyjścia LFVLT40-3201 Obudowa EOS 23.8V 40 W 264V ac
RS Components
Zasilacze impulsowe 3 -wyjścia LFVLT40-3201 Obudowa EOS 23.8V 40 W 264V ac RSS 592.34 592.34 481.58 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
LFVLT40-3201
Kod:
Producent:
EOS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3% (19.11.2025)