Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia RWS-50B-48 Obudowa TDK-Lambda 48V dc 52.8 W 370 V dc, 265V ac
RS Components
Zasilacze impulsowe 1 -wyjścia RWS-50B-48 Obudowa TDK-Lambda 48V dc 52.8 W 370 V dc, 265V ac RSS 215.10 215.10 174.88 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
RWS-50B-48
Kod:
Producent:
TDK-Lambda
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.99% (10.08.2025)