Zasilacze impulsowe 3 -wyjścia JWT75-522/A Obudowa TDK-Lambda 12V dc 75 W 330 V dc, 265V ac
RS Components
Zasilacze impulsowe 3 -wyjścia JWT75-522/A Obudowa TDK-Lambda 12V dc 75 W 330 V dc, 265V ac RSS 1336.79 1336.79 1086.82 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
JWT75-522/A
Kod:
Producent:
TDK-Lambda
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1% (03.05.2026)