Wtykowy blok zaciskowy, seria: IMC 1.5/11-G-3.81 11 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: IMC 1.5/11-G-3.81 11 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 23.68 23.68 x 50
Zmiana ceny:
-18% (21.04.2026)
Poprzednia cena:
28.71
Złącza PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 11, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 11, liczba połączeń: 11, zakres produktu: IMC 1,5/.