Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCV 1.5/10-G-5.08 10 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCV 1.5/10-G-5.08 10 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 9.97 9.97 x 50
Zmiana ceny:
-18% (28.03.2026)
Poprzednia cena:
12.13
Złącza PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 10, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 10, liczba połączeń: 10, zakres produktu: MCV 1,5/.