Wtykowy blok zaciskowy, seria: MC 0.5/14-G-2.54 SMD R56 14 -pinowe raster 2.54 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MC 0.5/14-G-2.54 SMD R56 14 -pinowe raster 2.54 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 48.56 48.56 x 465
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
465 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+116% (08.03.2026)
Poprzednia cena:
22.45
Złącza PCB, przekrój nominalny: 0.5 mm², kolor: Czarny, prąd znamionowy: 6 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Złoty, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 14, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 14, liczba połączeń: 14, zakres produktu: MC 0,5/.