Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCD 1.5/16-G1F-3.81 16 -pinowe raster 3.81 mm 2-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCD 1.5/16-G1F-3.81 16 -pinowe raster 3.81 mm 2-rzędowe Phoenix Contact RSS 52.95 52.95 x 50
Zmiana ceny:
-17% (22.03.2026)
Poprzednia cena:
63.54
Złącza PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 32, liczba rzędów: 2, Liczba pozycji w rzędzie: 16, liczba połączeń: 32, zakres produktu: MCD 1,5/.