Wtykowy blok zaciskowy, seria: MDSTBA 2.5/12-G-5.08 12 -pinowe raster 5.08 mm 2-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MDSTBA 2.5/12-G-5.08 12 -pinowe raster 5.08 mm 2-rzędowe Phoenix Contact RSS 49.29 49.29 x 50
Zmiana ceny:
-23% (28.03.2026)
Poprzednia cena:
64.31
Złącza PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 10 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 24, liczba rzędów: 2, Liczba pozycji w rzędzie: 12, liczba połączeń: 24, zakres produktu: MDSTBA 2,5/.