Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCV 1.5/19-GF-3.81 19 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCV 1.5/19-GF-3.81 19 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 24.73 24.73 x 50
Zmiana ceny:
-9% (22.03.2026)
Poprzednia cena:
27.11
Złącza PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 19, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 19, liczba połączeń: 19, zakres produktu: MCV 1,5/.