Wtykowy blok zaciskowy, seria: PC 5/10-GFU-7.62 10 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: PC 5/10-GFU-7.62 10 -pinowe raster 7.62 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 85.79 85.79 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+103% (04.03.2026)
Poprzednia cena:
42.25
Złącza PCB, przekrój nominalny: 6 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 41 A, napięcie znamionowe (III/2): 630 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 10, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 10, liczba połączeń: 10, zakres produktu: PC 5/.