Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/13-GF-5.08 13 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/13-GF-5.08 13 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 36.48 36.48 x 50
Zmiana ceny:
-0.95% (22.03.2026)
Poprzednia cena:
36.83
Złącza PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 13, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 13, liczba połączeń: 13, zakres produktu: IC 2,5/.