Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCDV 1.5/14-G1F-3.81 14 -pinowe raster 3.81 mm 2-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCDV 1.5/14-G1F-3.81 14 -pinowe raster 3.81 mm 2-rzędowe Phoenix Contact RSS 47.22 47.22 x 50
Zmiana ceny:
-17% (28.03.2026)
Poprzednia cena:
56.69
Złącza PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 28, liczba rzędów: 2, Liczba pozycji w rzędzie: 14, liczba połączeń: 28, zakres produktu: MCDV 1,5/.