Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCV 1.5/12-GF-3.81 P14 THR 12 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCV 1.5/12-GF-3.81 P14 THR 12 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 20.56 20.56 x 50
Zmiana ceny:
+1.53% (21.04.2026)
Poprzednia cena:
20.25
Nagłówki PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: czarny, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, Typ styku: Złącze męskie, Liczba potencjałów: 12, Liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 12, Liczba połączeń: 12, Gama produktów: MCV 1,5/.