Wtykowy blok zaciskowy, seria: MC 1.5/20-G-3.5-RN 20 -pinowe raster 3.5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MC 1.5/20-G-3.5-RN 20 -pinowe raster 3.5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 36.32 36.32 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+57% (10.04.2026)
Poprzednia cena:
23.19
Złącza PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 20, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 20, liczba połączeń: 20, zakres produktu: MC 1,5/.