Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCV 1.5/10-G-3.81 P14 THR 10 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCV 1.5/10-G-3.81 P14 THR 10 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 14.29 14.29 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+18% (21.04.2026)
Poprzednia cena:
12.13
Nagłówki PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: czarny, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, Typ styku: Złącze męskie, Liczba potencjałów: 10, Liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 10, Liczba połączeń: 10, Gama produktów: MCV 1,5/.