Wtykowy blok zaciskowy, seria: MC 1.5/17-G-3.81 17 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MC 1.5/17-G-3.81 17 -pinowe raster 3.81 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 16.14 16.14 x 50
Zmiana ceny:
-18% (28.03.2026)
Poprzednia cena:
19.64
Złącza PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 17, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 17, liczba połączeń: 17, zakres produktu: MC 1,5/.