Phoenix Contact Blok zacisków do płytki drukowanej MVSTBR 2.5/23-ST-5.08 23 -pinowe 1-rzędowe raster: 5.08 mm
RS Components
Phoenix Contact Blok zacisków do płytki drukowanej MVSTBR 2.5/23-ST-5.08 23 -pinowe 1-rzędowe raster: 5.08 mm RSS 66.04 66.04 x 50
Zmiana ceny:
-10% (22.03.2026)
Poprzednia cena:
73.45
Złącze PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 23, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 23, liczba połączeń: 23, zakres produktu: MVSTBR 2,5/.