Wtykowy blok zaciskowy, seria: FMCD 1.5/12-ST-3.5 24 -pinowe raster 3.5 mm 2-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: FMCD 1.5/12-ST-3.5 24 -pinowe raster 3.5 mm 2-rzędowe Phoenix Contact RSS 108.94 108.94 x 50
Zmiana ceny:
-16% (14.04.2026)
Poprzednia cena:
130.23
Złącze PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 24, liczba rzędów: 2, Liczba położeń w rzędzie: 12, liczba połączeń: 24, zakres produktu: FMCD 1,5/.