Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCVW 1.5/16-STF-3.5 16 -pinowe raster 3.5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MCVW 1.5/16-STF-3.5 16 -pinowe raster 3.5 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 70.53 70.53 x 50
Zmiana ceny:
-8% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
77.06
Złącze PCB, przekrój nominalny: 1.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 8 A, napięcie znamionowe (III/2): 160 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 16, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 16, liczba połączeń: 16, zakres produktu: MCVW 1,5/.