Wtykowy blok zaciskowy, seria: SMSTB 2.5/21-STF-5.08 21 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: SMSTB 2.5/21-STF-5.08 21 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 81.85 81.85 x 50
Zmiana ceny:
-13% (29.03.2026)
Poprzednia cena:
94.43
Złącze PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze żeńskie, liczba potencjałów: 21, liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 21, liczba połączeń: 21, zakres produktu: SMSTB 2,5/.