Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/9-STF-5.08 9 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: IC 2.5/9-STF-5.08 9 -pinowe raster 5.08 mm 1-rzędowe Phoenix Contact RSS 30.57 30.57 x 50
  • Zgodny z RoHS
MPN:
Kod:
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
PHOENIX CONTACT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-42% (22.03.2026)
Poprzednia cena:
53.11
Złącze PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd znamionowy: 12 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, Liczba potencjałów: 9, Liczba rzędów: 1, Liczba pozycji w rzędzie: 9, liczba połączeń: 9, zakres produktu: IC 2,5/.